Mláďata papoušků - Ruční odchov (Nyní dokrmujeme)

Zabýváme se odchovem (ručním dokrmováním) žaků, ar araraun, papoušků senegalských i jiných druhů papoušků. Pokud máme vážný zájem o domácího mazlíčka nebo také papouška do chovu kontaktujte nás. Profesionálně se věnujeme ručnímu dokrmování mláďat papoušků také od jiných chovatelů, proto se může stát, že máme doma papouška vhodného k odběru či k zamluvení, i když zde nejsou aktuální fotky mláďat.
Na této stránce průběžně uveřejňujeme aktuality o mláďatech papoušků, která právě ručně dokrmujeme. Vidíte sami, že mláďátka rostou jako z vody a je velice zajímavé sledovat jejich vývoj. Pokud se vám některý papoušek zalíbí, může se stát Vaším domácím miláčkem. Pokud máte o některé mláďátko zájem, zavolejte nebo napište nám. Jakmile bude papoušek úplně samostatný, můžete si ho odebrat. Fotky papoušků, kteří jsou již ve svých nových rodinách, najdete na stránce Fotky od našich zákazníků.
Ručně dokrmení papoušci mají ten nejlepší předpoklad stát se domácími mazlíčky. Jsou zvyklí na člověka a berou ho jako partnera. Velice však záleží na povaze papouška a také na vašem přístupu, co všechno se papoušek naučí a do jaké míry zkrotne.