Nedělní chovatelská setkání, tzv. burzy

Pravidelně jezdíme na chovatelská setkání, tzv. burzy. V některých termínech míváme stánek ePapousek i na dvou burzách současně. Prodáváme zrniny, směsi zrnin, granule a dokrmovací směsi pro papoušky, chovatelskou literaturu, kalendáře, filmy a různé chovatelské pomůcky (vitamíny a minerály, hračky pro zvířata...). Přímo z auta prodáváme zrniny a směsi zrnin ve větším balení v pytlích i zrniny rozvažované.

2. neděle v měsíci
5.00–10.00 h

Přerov

Setkání chovatelů na výstavišti v Přerově. Web: www.setkanichovatelu.unas.cz.

Zpravidla
3.neděle v měsíci
6.00–12.00 h
červen, červenec, srpen: 8.00–12.00 h

Ostrava
Černá Louka

Ostravské FAUNA TRHY na výstavišti Černá Louka v Ostravě. Web: www.faunatrhy.cz.

4. neděle v měsíci
6.00–10.00 h

Týniště
nad Orlicí

Ptačí trhy v Týništi nad Orlicí pořádá ZO Českého svazu chovatelů v Týništi nad Orlicí v areálu chovatelů na adrese V. Opatrného 10, 517 21 Týniště nad Orlicí. Web: www.chovateletyniste.cz.

Náš stánek. Foto: Luboš Šefčík

Chovatelské setkání je vlastně prodejní trh, kde můžete přímo od chovatele zakoupit vytoužené zvířátko: papouška, štěňátko, koťátko a jiné. Na těchto tzv. burzách koupíte za výhodné ceny krmení pro své domácí miláčky (zrniny, granule a další), různé chovatelské pomůcky (klece, krmné misky, vitaminové doplňky, košíky, hračky pro zvířátka) a také chovatelskou literaturu (časopisy, knihy, videokazety). Burzy u nás mají velkou tradici a jsou pro chovatele místem pravidelného setkávání. Pro každého chovatele je svátek, když se setkává s přáteli zapálenými pro chovatelskou zálibu.